Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
O nás
Zdvihací a manipulační technika
Máte dotaz?
Zavolejte.
Telefon ikona +420 516 414 111
...nebo nám napište
Rádi Vám poradíme či se domluvíme na velkoobchodní spolupráci

O nás

Procházka MP - logo

Specializace

Ve společnosti Procházka MP dodáváme manipulační techniku, jeřáby a navijáky a také máme široký výběr manipulační techniky pod jednou střechou. Provádíme komplementace a revize vázacích prostředků. Jsme certifikovanými partnery  např. spol. CMCO, Yale GmbH nebo Pfaff-Silberblau GmbH. Mimo jiné i dodáváme nářadí či spojovací a hutní materiál.

Inovace

Přinášíme inovativní řešení pro posun kolejových vozidel. Našim zákazníkům pomáháme s problematikou horizontální i vertikální manipulace s kolejovými vozidly. Na českém trhu pro tuto oblast zastupujeme společnosti Zephir Spa a Hegenscheidt MDF.

Revize a správa

Zajistěte si pravidelné revize včas. Máte-li sloupový otočný jeřáb, portálový jeřáb a další zdvihací techniku, naši odborníci se o to postarají. Provádíme i školení obsluh manipulační techniky. Podívejte se na naše certifikace a přidejte se k nám.

Dodávky na klíč

Zajišťujeme montáž, servis, zvláštní posouzení a porevizní opravy. Zařizujeme kompletní dodávky sloupových a portálových jeřábů a další manipulační techniky na klíč. Můžeme se pyšnit rychlostí, spolehlivostí, kvalitou a letitými zkušenostmi, jelikož jsme tu pro Vás již od roku 1994.

Abychom Vám byli stále blíž, připravili jsme pro Vás možnost nakoupit naše produkty z pohodlí domova či kanceláře v našem novém eshopu.

Naše motto: "Zákazník je pro nás král"

X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.