O nás
Zdvihací a manipulační technika
Máte dotaz?
Zavolejte.
Telefon ikona +420 516 414 111

O nás

Specializace

Dodáváme manipulační techniku, jeřáby a navijáky, široký výběr manipulační techniky pod jednou střechou. Komplementace a revize vázacích prostředků. Jsme certifikovanými partnery  např. spol. CMCO, Yale GmbH, Pfaff-Silberblau GmbH. Mimo jiné dodáváme nářadí, spojovací a hutní materiál.

Inovace

Přinášíme inovativní řešení pro posun kolejových vozidel. Našim zákazníkům pomáháme s problematikou horizontální i vertikální manipulace s kolejovými vozidly. Na českém trhu pro tuto oblast zastupujeme společnosti Zephir Spa a Hegenscheidt MDF.

Revize a správa

Zajistěte si pravidelné revize včas. Máte-li sloupový otočný jeřáb, portálový jeřáb a další zdvihací techniku, naši odborníci se o to postarají. Provádíme i školení obsluh manipulační techniky. Podívejte se na naše certifikace a přidejte se k nám.

Dodávky na klíč

Zajištujeme montáž, servis, zvláštní posouzení a porevizní opravy. Kompletní dodávky sloupových a portálových jeřábů a další manipulační techniky na klíč. Rychlost, spolehlivost, kvalita a letité zkušennosti, jsme tu pro Vás již od roku 1996.

Abychom Vám byli stále blíž, připravili jsme pro Vás možnost nakoupit naše produkty v pohodlí domova, kanceláře,  v novém eshopu.

Naše moto "Zákazník je pro nás král"

 
X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.