Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Dodáváme stlačovací lis MANTRA
Zdvihací a manipulační technika
Máte dotaz?
Zavolejte.
Telefon ikona +420 516 414 111
...nebo nám napište
Rádi Vám poradíme či se domluvíme na velkoobchodní spolupráci

Dodáváme stlačovací lis MANTRA

Stlačovací lis MANTRA na dvounápravové železniční podvozky s výkyvným ramenem. Lis byl dodán do firmy PARS.
Dodáváme stlačovací lis MANTRA

Konstrukce lisu MANTRA je řešena dle principu uzavřeného tuhého rámu portálového typu. Hlavní příčník (rameno) je osazeno tlačnými válci (2 x 250kN). Rameno (příčník) lisu je možné otočit o 90° pro zajištění volného průjezdného profilu, volného prostoru pro “zavezení” podvozku dle požadavku. Otočný příčník je v pracovní, tlačné poloze mechanicky zajištěn, aby konstrukce splňovala podmínku tuhého, uzavřeného rámu.

  • Součástí lisu MANTRA je i kolejový modul, na principu dělené koleje s možností nastavení požadovaného rozchodu dle typu podvozku. Kolejový modul je zabudován do základního rámu lisu. Rám lisu je umístěn do “jámy”. Požadavky pro stavební úpravu jámy budou dodány zadavateli v prvních čtyřech týdnech od objednání nebo dle dohody. 
  • Záznam dráhy stlačení je řešen pomocí vestavěného lineárního odměřování Záznam síly v oblasti tlačných válců je řešen pomocí tenzometrů umístěných u tlačných hydraulických válců.
  • Průběh procesu je možné sledovat na ovládacím pultu který je osazen dotykovým panelem. Veličiny dráhy a síly je možné programem nastavit na požadované hodnoty (zařízení pracuje do momentu dosažení požadované hodnoty).
  • Lis MANTRA pro kolejové podvozky umožňuje záznam typ a výrobní číslo podvozku, jméno operátora, tlačné síly každého válce, polohu tlačného válce. Záznam je proveden dle požadavků zákazníka. Zařízení umožňuje tisk protokolu.

Bližší informace o technických parametrech lisu na požádání vám rádi zašleme.

X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.