Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Montážní lávky a pracovní plošiny
Zdvihací a manipulační technika
Máte dotaz?
Zavolejte.
Telefon ikona +420 516 414 111
...nebo nám napište
Rádi Vám poradíme či se domluvíme na velkoobchodní spolupráci

Montážní lávky a pracovní plošiny

Servis kolejových vozidel, stejně jako jejich výroba či případné opravy, může být díky jejich větším rozměrům složitou záležitostí. Umožnit pohodlný přístup k částem vozidla, se kterými je třeba manipulovat a přitom zajistit odpovídající bezpečnost, nemusí být jednoduché. Zranění pracovníků a poškození zařízení si nikdo nepřeje a minimalizace tohoto rizika musí být na prvním místě.
Montážní lávky a pracovní plošiny

Naše firma přináší vhodné řešení v podobě montážních lávek MANTRA, které jsme vyvinuli speciálně pro provozovatele, výrobce a opravny kolejových vozidel. Montážní lávky lze samozřejmě využít i při jiných příležitostech, jako jsou například vozová depa. A nemusí jít pouze o kolejová vozidla – dopravní prostředky pohybující se po silnici také mohou nabývat velkých rozměrů, a tako jsou montážní lávky vhodné i pro jejich výrobu, opravy a servisní úkony.

Montážní lávky – bezpečná práce ve výškách

Všechny části kolejového vozidla musí být přístupné, aby bylo možné je zkontrolovat či opravit. Během těchto úkonů se pracovníci obvykle pohybují několik metrů nad úrovní podlahy. Montážní lávky MANTRA umožňují práci v požadované výšce a zároveň splňují všechny obvyklé bezpečnostní standardy a normy. Nemusíte se proto bát o zdraví svých pracovníků. S montážními lávkami MANTRA je nebezpečí úrazu minimalizováno a s řadou bezpečnostních prvků se daří předcházet zranění či poškození zařízení.

Variabilita montážních lávek

Chápeme, že charakter práce související s výrobou a údržbou velkých vozidel může být proměnlivý a častokrát je třeba zajistit přístup k jiné části vozidla. A proto lze montážní lávky MANTRA různě přizpůsobit daným podmínkám – lze je libovolně skládat, postupně doplňovat a dodatečně rozšiřovat jednotlivými díly podle potřeb rozšiřujícího se provozu. Mezi díly, kterými lze plošiny a lávky doplňovat, patří zejména:

  • dodatečné pracovní lávky v případě vozidel větší délky
  • přechodové lávky spojující dvě různá místa
  • schodiště k montážním lávkám

Univerzálnost použití

Nezáleží na tom, kterým typem kolejového vozidla se zabýváte. Naše montážní lávky a pracovní plošiny jsou vhodné pro montáž, opravu a servis tramvají, lokomotiv, souprav metra či elektrotechnických jednotek. Řada MANTRA byla vyvinuta primárně pro depa kolejových vozidel, to ale neznamená, že je nemůžete využít i při jiných pracech. Lávky nachází uplatnění všude tam, kde je třeba pracovat ve výškách a dbát na bezpečnost.

Chcete vědět o montážních lávkách více informací

O montážních lávkách MANTRA se můžete dozvědět více informací na jejich produktové stránce, kde najdete technické podrobnosti, nebo na webu www.montazni-lavky.cz

Pokud se chcete zeptat na cokoliv ohledně pracovních plošin a montážních lávek, neváhejte a kontaktujte násRádi vám vše vysvětlíme a poradíme, které řešení je pro vaši situaci nejvhodnější. Můžeme vám doporučit i doplňující příslušenství či upravenou variantu produktu, která bude lépe vyhovovat vašim potřebám.

X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.