Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Vyrábíme vázací prostředky na míru s důrazem na bezpečnost
Zdvihací a manipulační technika
Máte dotaz?
Zavolejte.
Telefon ikona +420 516 414 111
...nebo nám napište
Rádi Vám poradíme či se domluvíme na velkoobchodní spolupráci

Vyrábíme vázací prostředky na míru s důrazem na bezpečnost

Vyrábíme vázací prostředky na míru s důrazem na bezpečnost

Vázací prostředky slouží k přepravě a zdvihání nákladu, materiálu či částí různých zařízení. Jelikož je manipulováno s předměty o značné hmotnosti, musí vázací prostředky splňovat nejpřísnější nároky na bezpečnost. A není divu, častokrát se nosnost textilních a řetězových úvazků pohybuje v desítkách tun, a proto se na spolehlivost těchto produktů klade extrémní důraz.

Bezpečnost je u nás na prvním místě

Naše firma kompletuje vázací prostředky na míru podle specifických požadavků zákazníků. Nejčastěji realizujeme řetězové úvazky, kotevní řetězy a textilní vícepramenné úvazky. Při sestavování bezpečných vázacích prostředků využíváme řetězové komponenty výhradně od osvědčených evropských výrobců. Tyto komponenty splňují všechny potřebné normy a předpisy, a proto jsou ideální součásti vázacích prostředků na míru.

Důležitost kvality a bezpečného provedení vázacích prostředků je u nás na prvním místě, jelikož úvazky jsou důležitým článkem mezi břemenem a jeřábem, u kterého musí být záruka spolehlivosti. Všechny úvazky dodáváme včetně kompletní dokumentace dle platné legislativy. Na každém úvazku najdete výrobní štítek a dostanete k dispozici i evidenční list a prohlášení o shodě.

Poskytujeme nejen sestavení vázacích prostředků na míru, ale i jejich revize, servisní práce nebo případné opravy. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme ideálním dodavatelem nejen řetězových či textilních úvazků, ale i další manipulační techniky a zdvihacích zařízení.

Detailnější informace o vázacích prostředcích z naší nabídky

Pokud se chcete dozvědět více informací o vázacích prostředcích a související technice, prohlédněte si následující stránky. V případě, že máte k jakýmkoliv produktům z naší nabídky otázky a chcete se zeptat, kontaktujte nás. Rádi vám vše vysvětlíme a doporučíme nejvhodnější řešení.

  • Vázací řetězy – variabilní řetězové úvazky s různou nosností a počtem pramenů pro jeřáby a kladkostroje
  • Textilní úvazky vícepramenné – textilní úvazky s možností volby délky či nosnosti jsou šetrnější k povrchu břemen
  • Kotevní řetězy – stahovací řetězy pro spolehlivé ukotvení nákladu se vyznačují snadnou manipulací

Nakupujte bezpečné vázací prostředky jednoduše

Nejčastěji používané bezpečné vázací prostředky zakoupíte přímo v našem e-shopu, kde si snadno vyberete odpovídající produkty. Vše je přehledně rozděleno do jednotlivých kategorií a u řady produktů je dále možnost výběru konkrétní varianty podle charakteristických vlastností.

Eshop - vázací prostředky

X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.