Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Hegenscheidt MFD
Zdvihací a manipulační technika

Hegenscheidt MFD

Mezinárodně orientovaná společnost působící v oblasti obráběcích strojů. Hegenscheidt MFD je součást skupiny NILES-SIMMONS-HEGENSCHEIDT Group (NSH), kde se potkává téměř 200 let zkušeností z německé a americké výroby. Společnost pro své zákazníky dodává výrobní zařízení a stroje na klíč. Nejčastějšími odběrateli jsou subjekty z oboru železniční dopravy a automobilového průmyslu.
Pomůžu vámPožadujete jiný produkt od tohoto výrobce nebo potřebujete poradit?
Poslat dotaz či poptávku

Informace o výrobci

Výhradní zastoupení společnosti Hegenscheidt MFD

Od roku 2017 spolupracujeme se společností Hegenscheidt MFD ve formě výhradního zastoupení pro jejich nakolejovací zařízení. Pro majitele této techniky to znamená, že veškeré servisní úkony probíhají pod bedlivým dohledem a vykonávají je výrobcem proškolení technici. Současně také dodávání náhradních dílů a nového příslušenství pro nakolejovací zařízení je lepší a pružnější, než kdy dříve. Výhradní zastoupení zákazníci ocení, neboť si mohou být jistí odborníky, kteří daným zařízením rozumí a úzce spolupracují přímo s výrobcem.

Mezi výrobky značky Hegenscheidt MFD najdete zejména transportní podvozky, hydraulické zvedáky, nakolejovací zařízení, dvoucestná vozidla nebo montážní lávky.

Více informací naleznete také na www.hegenscheidt.cz

X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.