Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Pewag
Zdvihací a manipulační technika

Pewag

Společnost pewag je jedním z nejstarších a nejtradičnějších výrobců řetězů. Její počátky se dají vystopovat až do patnáctého století – svědčí o tom zmínka o výrobě řetězů v kovárně v rakouském Brücklu z roku 1479. Od té doby uplynula spousta času a pewag se díky kvalitě svých výrobků vypracoval v největšího světového producenta řetězů. Z moderních závodů v Evropě se k zákazníkům dostávají pouze kvalitní produkty vysoké jakosti v široké paletě variant a parametrů.
Pomůžu vámPožadujete jiný produkt od tohoto výrobce nebo potřebujete poradit?
Poslat dotaz či poptávku

Informace o výrobci

Když potřebujete řetězy, volte pewag

Staletími prověřené zkušenosti s výrobou řetězů a doplňujících komponentů nachází uplatnění ve formě řetězů pro lesnictví, sněhových řetězů, břemenových a dopravníkových řetězů. Sortiment společnosti pewag obsahuje nejen řetězy, ale i řetězové úvazky, vázací prostředky, kotevní prostředky a ochranné řetězy. Základem výroby jsou moderní technologie, neustále se vyvíjející inovativní přístupy a výsledkem není nic menšího než prvotřídní kvalita.

Řetězy pewag najdete v průmyslu, dopravě či stavebnictví po celém světě - všude tam, kde je třeba kvalita a bezpečnost.

X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.