Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
HTS
Zdvihací a manipulační technika

HTS

Německá firma zabývající se zařízeními na přepravu těžkých břemen. Mezi výrobky firmy HTS patří výkonné strojní zvedáky, transportní vozíky a další specifická zdvihací zařízení, díky kterým dochází k zvýšení produktivity v řadě výrobních procesů. HTS má s výrobou těchto řešení zkušenosti již půl století a produkce pochází z její německé továrny nedaleko Stuttgartu.
Pomůžu vámPožadujete jiný produkt od tohoto výrobce nebo potřebujete poradit?
Poslat dotaz či poptávku

Informace o výrobci

Moderní postupy – vynikající kvalita

Produkty, které vyrábí firma HTS, jsou oceňovány v řadě průmyslových odvětví. A není divu, do výrobního procesu promlouvají nejmodernější robotické systémyCNC stroje a odborné znalosti zaměstnanců, které stojí za vynikající kvalitou zdvihacích zařízení. Značka HTS představuje spolehlivé vybavení s vysokým standardem.

Co znamená zkratka HTS?

Pod označením HTS se skrývá pojem „Hydraulische Transportsysteme“, česky bychom řekli hydraulické přepravní systémy. Takové systémy využívají hydraulickou sílu k přepravě břemen, strojů či materiálu. Výhodou těchto systémů je především velká síla, vysoká účinnost a dokonale kontrolovaný pohyb.

X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.