Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Zephir
Zdvihací a manipulační technika

Zephir

Společnost Zephir, která se zabývá výrobou posunovacích zařízení pro kolejová vozidla, byla založena v roce 1969. Od okamžiku svého vzniku se snaží přinášet stále lepší výrobky. Již v roce 1977 přišla s inovativním lokotraktorem - kolejovým vozidlem, které dokáže jezdit i po běžné vozovce. Dokázala tak výrobním společnostem zásadním způsobem zvýšit efektivitu a snížit náklady.
Pomůžu vámPožadujete jiný produkt od tohoto výrobce nebo potřebujete poradit?
Poslat dotaz či poptávku

Informace o výrobci

Samozřejmě Zephir ve vývoji neustále pokračuje a neustává v cestě za svým cílem být celosvětovou společností, která přináší novátorská řešení v oblasti posunovacích zařízení kolejových vozidel. A proto není divu, že jsou jejich stroje tak všestranné a vyznačují se nízkými provozními náklady. Zařízení navíc poskytují značnou míru přizpůsobitelnosti, aby lépe odpovídala požadavkům zákazníků.

Posunovací zařízení pro kolejová vozidla využívají nejčastěji firmy z oboru železniční dopravy a opravy kolejových vozidel, ale dodávají se i do řady logistických firem. Jako příklad můžeme uvést chemický průmysl, ocelárny, rafinérie či přístavy.

Zephir je synonymum pro moderní kolejové lokomotivy, lokotraktory a další posunovací zařízení pro kolejová vozidla

Více informací naleznete také na www.zephir.cz.

X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.