Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Stahl CraneSystems
Zdvihací a manipulační technika

Stahl CraneSystems

Celosvětově uznávaná značka, pod kterou najdete bezpečné a spolehlivě fungující kladkostroje a komponenty jeřábů. Výrobky nachází uplatnění zejména v průmyslových odvětvích, z nichž můžeme jmenovat například automobilový, chemický, ocelářský nebo farmaceutický. Techniku STAHL CraneSystems ale najdeme i při stavbě elektráren, logistických operacích, letecké dopravě a v řadě dalších a dalších oborů. Používá se nejen jako součást standardních jeřábů, ale i speciálních a proti výbuchu chráněných mostových jeřábů a zdvihacích systémů.
Pomůžu vámPožadujete jiný produkt od tohoto výrobce nebo potřebujete poradit?
Poslat dotaz či poptávku

Informace o výrobci

Součást jeřábových systémů

Mezi zákazníky STAHL CraneSystems patří stavitelé jeřábů, projektanti či dodavatelé z celého světa. Plánování a výrobu mostových či otočných jeřábů s kvalitními výrobky značky STAHL CraneSystems zajišťují kompetentní partneři. Tyto kladkostroje můžete najít u jednodušších pracovních stanic nebo komplexnějších řešení v rámci výrobních hal. Komponenty STAHL CraneSystems dokážou splnit různou paletu požadavků a rozsah jejich nosnosti se pohybuje od 63 do 250 000 kg.

Produkty v nabídce

1 produktů
Lanový kladkostroj Stahl AS
Lanový kladkostroj Stahl AS
Program lanových kladkostrojů AS 7 je celosvětově inovativní klasikou v oblasti zvedacích a jeřábových technologií. Modulární systém umožňuje nesčetné kombinace...
Detail produktu

Soubory ke stažení

PDF
Lanové kladkostroje Stahl AS
(PDF, 4844.23 kB)
X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.