Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Sloupový otočný jeřáb pro Ferona a.s.
Zdvihací a manipulační technika
Sloupový otočný jeřáb pro Ferona a.s.
Sloupový otočný jeřáb pro Ferona a.s. - #1

Sloupový otočný jeřáb pro Ferona a.s.

Pro společnost Ferona a.s. jsme dodali plně motorizovaný sloupový jeřáb. Plně motorizovaný znamená, že všechny pohony jsou ovládány elektronicky - pojezd a zdvih kladkostroje a otáčení ramene. Jeřáb je kotvený na stávající podlahu pomocí roznášecí desky a chemických kotev. Jeřáb slouží pro manipulaci hutního materiálu na pilku.

Pro klienta

Ferona

Ferona, a.s. je česká firma ve formě akciové společnosti. Zabývá se nákupem, skladováním, úpravou a prodejem hutních výrobků, hutních druhovýrobků, železářského sortimentu a neželezných kovů. Je největším velkoobchodníkem s hutním materiálem v ČR

Proč zvolit nás?

Vysoká kvalita 1
Vysoká kvalita
Stojíme si za kvalitou nabízených produktů. Dbáme na kvalitu a osvědčené značky. Zaměřujeme se na produkty a výrobky evropských výrobců.
Vysoká kvalita 2
Komplexní program
Naše nabídka produktů zahrnuje vše pro manipulaci s produkty nebo výrobky ve vaší společnosti, od uvázání nebo uchycení až po zdvihnutí a transport.
Vysoká kvalita 3
Odborné služby
Nabízíme od návrhu nebo pomoci při výběru vhodného produktu také další služby jako servis, pravidelné kontroly a školení obsluh.
Vysoká kvalita 4
Velkoobchod
Máte-li zájem o velkoobchodní spolupráci nebo chcete-li se stát stálým zákazníkem, kontaktujte nás a domluvíme se na vhodných podmínkách.

Naši významní zákazníci

Jsme předním dodavatelem zdvihací a manipulační techniky pro České i zahraniční partnery.

Naše realizace
X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.