Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Zdvihací zařízení pro manipulaci s Big Bagy
Zdvihací a manipulační technika

Zdvihací zařízení pro manipulaci s Big Bagy

Dodávka konstrukce se sestavou 6 kusů jeřábových drah se 6 kusy elektrických kladkostrojů Yale CPVF 20-4 (nosnost jedné dráhy je 1500 kg). Konstrukce je součástí sestavy násypek pro bigbagy. Kompletní návrh, výroba a montáž byla v kompetenci naší společnosti

Pro klienta

CATALER Europe Czech s.r.o.
 

Japonský výrobce katalyzátorů CATALER se svou první pobočku v Evropě. Firma Cataler Corporation vyvíjí a vyrábí katalyzátory pro automobilový průmysl, motocykly, spalovací motory a elektrody palivových článků

 

Proč zvolit nás?

Vysoká kvalita 1
Vysoká kvalita
Stojíme si za kvalitou nabízených produktů. Dbáme na kvalitu a osvědčené značky. Zaměřujeme se na produkty a výrobky evropských výrobců.
Vysoká kvalita 2
Komplexní program
Naše nabídka produktů zahrnuje vše pro manipulaci s produkty nebo výrobky ve vaší společnosti, od uvázání nebo uchycení až po zdvihnutí a transport.
Vysoká kvalita 3
Odborné služby
Nabízíme od návrhu nebo pomoci při výběru vhodného produktu také další služby jako servis, pravidelné kontroly a školení obsluh.
Vysoká kvalita 4
Velkoobchod
Máte-li zájem o velkoobchodní spolupráci nebo chcete-li se stát stálým zákazníkem, kontaktujte nás a domluvíme se na vhodných podmínkách.

Naši významní zákazníci

Jsme předním dodavatelem zdvihací a manipulační techniky pro České i zahraniční partnery.

Naše realizace
X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.