Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Stlačovací lis kolejových podvozků
Zdvihací a manipulační technika

Stlačovací lis kolejových podvozků

Stlačovací lis MANTRA na dvounápravové železniční podvozky s výkyvným ramenem byl uveden do provozu ve společnosti PARS. Konstrukce lisu MANTRA je řešena dle principu uzavřeného tuhého rámu portálového typu. 

Pro klienta

Škoda Transportation

Škoda Transportation je součástí skupiny Škoda Group, která zahrnuje další firmy věnující se strojírenství a elektrotechnice: Škoda Electric, Škoda Vagonka, Škoda Pars, Škoda Transtech (Finsko), Škoda Ekova a další...

 

Proč zvolit nás?

Vysoká kvalita 1
Vysoká kvalita
Stojíme si za kvalitou nabízených produktů. Dbáme na kvalitu a osvědčené značky. Zaměřujeme se na produkty a výrobky evropských výrobců.
Vysoká kvalita 2
Komplexní program
Naše nabídka produktů zahrnuje vše pro manipulaci s produkty nebo výrobky ve vaší společnosti, od uvázání nebo uchycení až po zdvihnutí a transport.
Vysoká kvalita 3
Odborné služby
Nabízíme od návrhu nebo pomoci při výběru vhodného produktu také další služby jako servis, pravidelné kontroly a školení obsluh.
Vysoká kvalita 4
Velkoobchod
Máte-li zájem o velkoobchodní spolupráci nebo chcete-li se stát stálým zákazníkem, kontaktujte nás a domluvíme se na vhodných podmínkách.

Naši významní zákazníci

Jsme předním dodavatelem zdvihací a manipulační techniky pro České i zahraniční partnery.

Naše realizace
X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.