Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Vázací prostředky pro Centrumsped s.r.o.
Zdvihací a manipulační technika

Vázací prostředky pro Centrumsped s.r.o.

Naše společnost dlouhodobě spolupracuje s firmou Centrumsped s.r.o., která pomocí našich úvazků dokáže stěhovat břemena velkých hmotností. Bezpečně přemístí technologické prvky strojů, nebo celé výrobní stroje.

Pro klienta

Centrumsped s.r.o.

Společnost zabývající se stěhování firem, těžkých nákladů, a technologických zařízení a také veletržní spedicí. Zajistí Vám bezpečné, profesionální a rychlé přestěhování, nebo například dovoz a instalaci nových technologií a strojů.

Proč zvolit nás?

Vysoká kvalita 1
Vysoká kvalita
Stojíme si za kvalitou nabízených produktů. Dbáme na kvalitu a osvědčené značky. Zaměřujeme se na produkty a výrobky evropských výrobců.
Vysoká kvalita 2
Komplexní program
Naše nabídka produktů zahrnuje vše pro manipulaci s produkty nebo výrobky ve vaší společnosti, od uvázání nebo uchycení až po zdvihnutí a transport.
Vysoká kvalita 3
Odborné služby
Nabízíme od návrhu nebo pomoci při výběru vhodného produktu také další služby jako servis, pravidelné kontroly a školení obsluh.
Vysoká kvalita 4
Velkoobchod
Máte-li zájem o velkoobchodní spolupráci nebo chcete-li se stát stálým zákazníkem, kontaktujte nás a domluvíme se na vhodných podmínkách.

Naši významní zákazníci

Jsme předním dodavatelem zdvihací a manipulační techniky pro České i zahraniční partnery.

Naše realizace
X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.