Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Zdvihací stoly se synchronním zdvihem
Zdvihací a manipulační technika
Zdvihací stoly se synchronním zdvihem
Zdvihací stoly se synchronním zdvihem - #1

Zdvihací stoly se synchronním zdvihem

Speciálně navržené a dodáné zdvihací stoly s nosností 6000 kg. Stoly jsou vybavené speciálním PLC ovládáním s možností synchronního zdvihu a dorovnávání výšek. To umožňuje pracovat na malých svařencích, ale i na dlouhých. Stoly mají speciální povrchovou úpravu a tloušťku horní desky, pro možnost navařovat různé pomůcky a dorazy.

Pro klienta

Engel

Zabývá se vývojem a výrobou vstřikovacích strojů, technologií a digitálních řešení. Ve společnosti ENGEL utváří budoucnost pro zpracování plastů.

Proč zvolit nás?

Vysoká kvalita 1
Vysoká kvalita
Stojíme si za kvalitou nabízených produktů. Dbáme na kvalitu a osvědčené značky. Zaměřujeme se na produkty a výrobky evropských výrobců.
Vysoká kvalita 2
Komplexní program
Naše nabídka produktů zahrnuje vše pro manipulaci s produkty nebo výrobky ve vaší společnosti, od uvázání nebo uchycení až po zdvihnutí a transport.
Vysoká kvalita 3
Odborné služby
Nabízíme od návrhu nebo pomoci při výběru vhodného produktu také další služby jako servis, pravidelné kontroly a školení obsluh.
Vysoká kvalita 4
Velkoobchod
Máte-li zájem o velkoobchodní spolupráci nebo chcete-li se stát stálým zákazníkem, kontaktujte nás a domluvíme se na vhodných podmínkách.

Naši významní zákazníci

Jsme předním dodavatelem zdvihací a manipulační techniky pro České i zahraniční partnery.

Naše realizace
X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.