Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Zdvihací stoly pro Stäubli Systems, s.r.o.
Zdvihací a manipulační technika
Zdvihací stoly pro Stäubli Systems, s.r.o.
Zdvihací stoly pro Stäubli Systems, s.r.o. - #1
Zdvihací stoly pro Stäubli Systems, s.r.o. - #2
Zdvihací stoly pro Stäubli Systems, s.r.o. - #3

Zdvihací stoly pro Stäubli Systems, s.r.o.

Dodávka dvou nůžkových zdvihacích zařízení pro nově budovanou výrobní halu společnosti Stäubli Systems, s.r.o. Prvním zařízením byla standardní logistická plošina pro manipulaci s naváženým materiálem umístěná před vraty výrobní haly. Plošina nosnosti 2000 kg byla osazena do připravené jámy. 

Druhé zdvihací zařízení byl atypický nůžkový hydraulický stůl, který byl umístěn do připravené prohlubně, osazen speciální montážní deskou pro upevnění strojů a robotů, tento stůl slouží k polohování strojů při osazovacích a montážních činnostech. Specifikem je jednoduše odnímatelná deska s přístupem do nůžkového prostoru při nutnosti servisních činností. 

 

Pro klienta

Stäubli Systems, s.r.o.

Výrobce zpočátku fluidních konektorům a rychlospojek, později elektrických konektorů. Na podzim 2007 pak následovalo zahájení aktivit v rámci robotové divize, čímž se portfolio firmy rozšířilo i o servisní a školicí aktivity.

 

Proč zvolit nás?

Vysoká kvalita 1
Vysoká kvalita
Stojíme si za kvalitou nabízených produktů. Dbáme na kvalitu a osvědčené značky. Zaměřujeme se na produkty a výrobky evropských výrobců.
Vysoká kvalita 2
Komplexní program
Naše nabídka produktů zahrnuje vše pro manipulaci s produkty nebo výrobky ve vaší společnosti, od uvázání nebo uchycení až po zdvihnutí a transport.
Vysoká kvalita 3
Odborné služby
Nabízíme od návrhu nebo pomoci při výběru vhodného produktu také další služby jako servis, pravidelné kontroly a školení obsluh.
Vysoká kvalita 4
Velkoobchod
Máte-li zájem o velkoobchodní spolupráci nebo chcete-li se stát stálým zákazníkem, kontaktujte nás a domluvíme se na vhodných podmínkách.

Naši významní zákazníci

Jsme předním dodavatelem zdvihací a manipulační techniky pro České i zahraniční partnery.

Naše realizace
X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.