Manipulační prostředky
Zdvihací a manipulační technika

Manipulační prostředky

V této kategorii najdete referenční ukázky techniky, kterou jsme zákazníkům dodali za účelem zvedání břemen. Doufáme, že díky zveřejněným referencím zvedací a manipulační techniky lépe pochopíte možnosti naší firmy a rozsah dodávané techniky pro zvedání břemen. Máte-li zájem o manipulační a zvedací techniku na míru individuálním požadavkům a dle konkrétní specifikace, kontaktujte nás. Jsme připraveni dodat techniku dle vašeho přání.

Servis a zkoušky zvedáků pro ČD
Reference: Manipulační prostředky
Servis a zkoušky zvedáků pro ČD
Vázací prostředky pro Centrumsped s.r.o.
Reference: Manipulační prostředky
Vázací prostředky pro Centrumsped s.r.o.

Proč zvolit nás?

Vysoká kvalita 1
Vysoká kvalita
Stojíme si za kvalitou nabízených produktů. Dbáme na kvalitu a osvědčené značky. Zaměřujeme se na produkty a výrobky evropských výrobců.
Vysoká kvalita 2
Komplexní program
Naše nabídka produktů zahrnuje vše pro manipulaci s produkty nebo výrobky ve vaší společnosti, od uvázání nebo uchycení až po zdvihnutí a transport.
Vysoká kvalita 3
Odborné služby
Nabízíme od návrhu nebo pomoci při výběru vhodného produktu také další služby jako servis, pravidelné kontroly a školení obsluh.
Vysoká kvalita 4
Velkoobchod
Máte-li zájem o velkoobchodní spolupráci nebo chcete-li se stát stálým zákazníkem, kontaktujte nás a domluvíme se na vhodných podmínkách.

Naši významní zákazníci

Jsme předním dodavatelem zdvihací a manipulační techniky pro České i zahraniční partnery.

Naše realizace
X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.