Procházka MP - logo Tradice a kvalita již od r. 1994
Manipulační prostředky
Zdvihací a manipulační technika

Manipulační prostředky

Prohlédněte si referenční ukázky techniky, kterou jsme dodali našim zákazníkům. Nejrůznější druhy manipulačních zařízení sloužících ke zvedání a přemisťování břemen. Věříme, že díky této kategorii a zveřejněným referencím posunovacích zařízení a manipulačního příslušenství získáte lepší představu o možnostech naší firmy.

Servis a zkoušky zvedáků pro ČD
Reference: Manipulační prostředky
Servis a zkoušky zvedáků pro ČD
Vázací prostředky pro Centrumsped s.r.o.
Reference: Manipulační prostředky
Vázací prostředky pro Centrumsped s.r.o.

Proč si vybrat právě nás?

Pokud si jako dodavatele techniky vyberete právě nás, můžete si být jistí kvalitou dodaných produktů. Vždy volíme osvědčené a prověřené značky, ať už se jedná o jakékoliv manipulační příslušenství nebo například dílčí komponenty řetězových úvazků. Zaměřujeme se na optimální a kvalitní řešení, která vás překvapí svou dlouhou životností a snadnou obsluhou. 

A dodávkou posunovacích zařízení a manipulačního příslušenství naše práce nekončí – zaměřujeme se totiž i na řadu dalších služeb. V první řadě vám pomůžeme vybrat odpovídající techniku, se kterou budete moci přemisťovat břemena o vysokých hmotnostech. Případně pro vás navrhneme specifické manipulační zařízení, a dodáme vám tak techniku doslova na míru vašim potřebám. Dalšími našimi službami jsou servis dodaných manipulačních a posunovacích zařízení a jejich pravidelné prohlídky a kontroly, abychom si byli jisti, že vše v pořádku funguje. Můžete se na nás obrátit i v případě, pokud budete potřebovat školení pracovníků, kteří budou s technikou a manipulačním příslušenstvím zacházet.

Široké portfolio výrobků

Jaké typy a druhy manipulačních zařízení v naší nabídce můžete najít? Spektrum dodávaných produktů je poměrně široké. Najdete u nás jak paletové a vysokozdvižné vozíkyhydraulické zvedáky, tak i jeřábykladkostrojerůzné druhy úvazků a další manipulační techniku potřebnou pro zdvihání a přemisťování těžkých břemen. Pokud nemáte čas a náladu probírat se naší nabídkou a hledat nejvhodnější manipulační zařízení nebo nevíte, jaké odpovídající příslušenství vybrat, kontaktujte nás. Stačí, když nám sdělíte svou představu a popíšete podmínky, v jakých budete techniku používat. Společně vybereme vhodné řešení, ať už půjde o posunovací zařízení nebo zvedací stoly a plošiny.

Manipulační zařízení na míru

Dodáváme nejen manipulační zařízení uvedené v naší nabídce na webových stránkách, ale máme zkušenosti s dodávkou zvedacího či posunovacího zařízení na míru. Vždy nám jde o spokojenost našich zákazníků a naplnění jejich představ. Máte-li zájem o techniku s konkrétní specifikací, ozvěte se nám, abychom společně našli nejvhodnější řešení. Jsme připraveni dodat manipulační zařízení dle vašeho přání.

Proč zvolit nás?

Vysoká kvalita 1
Vysoká kvalita
Stojíme si za kvalitou nabízených produktů. Dbáme na kvalitu a osvědčené značky. Zaměřujeme se na produkty a výrobky evropských výrobců.
Vysoká kvalita 2
Komplexní program
Naše nabídka produktů zahrnuje vše pro manipulaci s produkty nebo výrobky ve vaší společnosti, od uvázání nebo uchycení až po zdvihnutí a transport.
Vysoká kvalita 3
Odborné služby
Nabízíme od návrhu nebo pomoci při výběru vhodného produktu také další služby jako servis, pravidelné kontroly a školení obsluh.
Vysoká kvalita 4
Velkoobchod
Máte-li zájem o velkoobchodní spolupráci nebo chcete-li se stát stálým zákazníkem, kontaktujte nás a domluvíme se na vhodných podmínkách.

Naši významní zákazníci

Jsme předním dodavatelem zdvihací a manipulační techniky pro České i zahraniční partnery.

Naše realizace
X

Dotaz či poptávka

Pokud máte dotaz nebo chcete nezávazně produkt poptat, neváhejte použít tento formulář nebo nám napište na info@prochazka-mp.cz či zavolejte na +420 516 414 111.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek pro ochranu osobních údajů.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.